صدور کارت عضویت هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس برای بازیکنان، داوران، مربیان، باشگاه داران و کادر اجرایی هیئت

هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس به منظور ساماندهی مجموعه تحت پوشش و ارائه خدمات بهتر و شایسته تر، اقدام به تهیه و صدور کارت عضویت برای اعضای خود نموده است.

به زودی و با راه اندازی درگاه پرداخت الکترونیکی سایت هیئت، ثبت نام و پرداخت هزینه کلیه خدمات ارائه شده تنها برای اعضاء و از طریق این سایت امکان پذیر خواهد بود. 

داشتن این کارت برای کلیه بازیکنان، مربیان، داوران، باشگاه داران و اعضای هیات بولینگ و بیلیارد شهرستانهای مختلف استان فارس الزامیست.

از این پس تنها دارندگان این کارت مجاز به شرکت در مسابقات شهرستانی، استانی و همچنین دوره های آموزشی و دیگر خدمات ارائه شده از سوی هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس میباشند.

یکی از این برنامه ها مسابقات تیمی باشگاهی و به طبع آن برگزاری لیگ استانی در رشته ها و با شرایط سنی مختلف میباشد. بنابراین در تکمیل فرم عضویت حتما به شهر محل سکونت، تاریخ تولد، نام باشگاه، رشته مورد علاقه و سایز عکس (عکس پرسنلی با سایز4*3) دقت فرمایید.

مدیران باشگاه ها در هنگام تکمیل فرم عضویت در قسمت نام باشگاه، پیش از درج نام باشگاه از کلمه (مدیر) استفاده نمایند.

برای مسئولین و کادر اجرایی هیات استان و شهرستانها پس از عضویت درسایت، کارت عضویت با درج سمت مربوطه صادر خواهد گردید.

مسئولیت صحت مشخصات ثبت شده به عهده اعضاء محترم بوده و هر گونه مغایرت موجب ابطال کارت عضویت و طرح موضوع در کمیته انظباتی هیئت استان خواهد گردید.

جنس و سایز آی دی کارت عضویت مانند کارتهای هوشمند بوده و هزینه صدور آن 150,000 ریال میباشد که در هنگاه تحویل کارت اخذ میگردد.

همچنین میتوانید 2 روز پس از عضویت در سایت و با هماهنگی قبلی به آدرس زیر مراجعه نموده و با ارائه کارت ملی و پرداخت هزینه یاد شده کارت خود را دریافت نمایید:

شیراز / بازار انقلاب / لاله 1 / پلاک 58 / چاپ و تبلیغات طرح آفرین / تلفن 32293873

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 09191693007  فرهاد قشقایی دبیر هیئت بولینگ و بیلیارد استان فارس تماس حاصل فرمایید./

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه فقط برای اعضا امکان پذیر است
برای عضویت به این صفحه بروید و در صورتی عضو هستید اینجا کلیک کنید
دیدگاه کاربران
موردی برای نمایش وجود ندارد